Salonek

Náš salónek je vhodný pro pořádání malých akcí nejrůznějšího charakteru, nabízí uzavřený prostor s vlastním sociálním zařízením a možností občerstvení. Dle vašich přání připravíme uspořádání tak aby vyhovovalo povaze pořádané akce. Náš salónek je Vám k dispozici po předchozí domluvě každý den od 11:00. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Třílůžkový pokoj se společnou koupelnou

Třílůžkové pokoje jsou skvělou volbou pro menší skupiny přátel nebo rodinu s jedním dítětem. Postele lze rozdělit na tři jednolůžkové nebo na dvoulůžkovou a jednolůžkovou. Vždy se jedná o plnohodnotné postele, žádné přistýlky. Pokoje jsou situovány do klidné části směrem do zahrady a k řece.  

Apartmán

Naše apartmá se nachází v prvním patře směrem do zahrady a k říčce Rolavě. Pokoje jsou zrekonstruovány a jsou vybaveny novým nábytkem. Apartmá má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, dále disponuje samostatnou místností s kuchyňským koutem a jídelním stolem. Naše apartmá je vhodné pro rodinu s dětmi nebo skupinu přátel. Dvě oddělené ložnice nabízí dostatek […]