PENZION VILLAGE
standard-title FAQ

FAQ

Otázka: Kde mohu zaparkovat auto ?

Přímo před penzionem se nachází parkoviště sousedního obchodního domu které je bezplatné. Pokud však máte o své auto obavy, lze ho zaparkovat také na oplocené parkoviště. Problém není ani vetší auto, dodávka, autobus, kamion .... 

Otázka: Jak se dostaneme do centra ?

Můžete využít autobusovou dopravu, zastávka je před penzionem a doveze vás až do centra. Lístek stojí 26 Kč, zastávka se jmenuje "Konečná" a jezdí od nás (a k nám) autobus číslo 12 který vás doveze až na zastávku "Tržnice".
Další možností je jít pěšky, zabere Vám to přibližně 30 minut.
A je tu i samozřejmě možnost využít Taxi, po městě za 120 Kč

Otázka: Co přesně znamená "společná koupelna" ?

Momentálně bohužel nemáme koupelnu na každém pokoj, ale nemusíte se ničeho obávat protože jsou k dispozici 4 koupelny pro 10 pokojů. Takže na jednu koupelnu vychází jen 5 osob. Jedná se o klasické koupelny jaké máte doma, v době kdy ji využíváte vás v ní nebude nikdo další rušit. Koupelny každý den důkladně uklízíme aby byly vždy perfektně čisté a připravené k vašim službám.

Otázka: Co když potřebuji pomoc v době kdy je zavřená recepce ?

Na recepci jsme Vám k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 18:00. Mimo pracovní dobu recepce jsme k dispozici nonstop na telefonu a v případě potřeby přijedeme během 10 minut.

Otázka: Bude pokoj jen pro nás?

Ano, pokoj bude jen pro Vás. Sdílené pokoje hostelového typu u nás nenajdete.

Načítání…
 • Salonek

  Náš salónek je vhodný pro pořádání malých akcí nejrůznějšího charakteru, nabízí uzavřený prostor s vlastním sociálním zařízením a možností občerstvení. Dle vašich přání připravíme uspořádání tak aby vyhovovalo povaze pořádané akce. Náš salónek je Vám k dispozici po předchozí domluvě každý den od 11:00. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 • Apartmán

  Naše apartmá se nachází v prvním patře směrem do zahrady a k říčce Rolavě. Pokoje jsou zrekonstruovány a jsou vybaveny novým nábytkem. Apartmá má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, dále disponuje samostatnou místností s kuchyňským koutem a jídelním stolem. Naše apartmá je vhodné pro rodinu s dětmi nebo skupinu přátel. Dvě oddělené ložnice nabízí dostatek […]

 • Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou

  Dvoulůžkové pokoje jsou skvělou volbou pro páry nebo dvojci přátel. Postele jsou buď dvě jednolůžkové nebo jedna dvoulůžková. Pokoje jsou situovány do klidné části směrem do zahrady a k řece.  

 • Třílůžkový pokoj se společnou koupelnou

  Třílůžkové pokoje jsou skvělou volbou pro menší skupiny přátel nebo rodinu s jedním dítětem. Postele lze rozdělit na tři jednolůžkové nebo na dvoulůžkovou a jednolůžkovou. Vždy se jedná o plnohodnotné postele, žádné přistýlky. Pokoje jsou situovány do klidné části směrem do zahrady a k řece.  

Reviews

Načítání…